23 בנובמבר 2016

אביזרים לבריכה 

ציוד לבריכה ביתית

אם אתם מעוניינים לשדרג את הבריכה שלכם, להנעים את השימוש ואת השהייה בה, להגביר את הבטיחות, לשדרג את ההנאה, את האווירה ואת העיצוב, ישנם מספר אביזרים שיסייעו לכם בגזרות השונות. לפניכם שלל אביזרים לבריכה בקטגוריות הכי חשובות.

אביזרי בטיחות לבריכה

בריכת שחיה ביתית פרטית בחצר הבית היא בגדר מותרות ופינוק של ממש, אבל אין להתעלם מהסכנה הגלומה בה. מפעם לפעם סיפור חדשותי מצמרר אודות פגיעות בבריכה ביתית מזכיר לנו עד כמה בטיחות בבריכה היא חשובה וקודמת לכל.

לשם הגברת הבטיחות ישנם מספר אביזרים לבריכה: גדרות בטיחות לבריכה, רשתות בטיחות, חגורות הצלה, גלגלי מים, אמצעי ציפה, גדרות רשת,  כיסוי בטיחותי לבריכה, מצלמות, מערכות התראה, צמידי אזעקה וכיוצא באלה.

תאורה לבריכה

אין לשכוח גם את מערכות התאורה – תאורה בבריכה מאפשרת שימוש בה גם בשעות החשיכה, אבל גם מעבר להיבט הפונקציונלי, התאורה מוסיפה המון אוירה וצבע. תאורת בריכה יכולה להיות רומנטית וקסומה ויכולה להיות גם בוהקת ובהירה, כדי להבטיח בטיחות ותנאי ראיה טובים גם בלילה. אביזרי תאורה לבריכה כוללים מנורות מעוצבות וצבעוניות, נורות לד (LED), נורות אינטקס, פנסי תאורה ועוד.

אביזרים לבריכה בגזרת היעילות

כדי שתיהנו מהמתקן הכי כיפי, מגניב ומפנק בביתכם הוא חייב להיות נגיש, שמיש וזמין, רצוי בכל שעות היממה ובכל עונות השנה. כדי שבריכת השחייה הפרטית בחצר תשתמש אתכם לשלל מטרות היא חייבת להיות כמה שיותר מאובזרת. הרי כולנו יודעים שבבריכה ובסביבתה לא רק תטבלו ותשחו, אלא גם תנוחו, תשתזפו, תארחו, תאכלו ותחגגו. כדי לאפשר את כל אלה, רצוי שתציידו את חלל הבריכה בכל האביזרים הנחוצים: מערכות תאורה, סולמות לבריכה, מערכות לחימום מי הבריכה, גופי חימום, משאבות חום, משאבות טבולות ובעצם – כל מה שיקל עליכם בקרבת הבריכה ובתוכה.

אביזרי ניקיון לבריכה

תנאי ראשון לבריאות, לבטיחות, לטיפוח, לעיצוב וכמובן – גם להנאה הוא ניקיון. אם בריכת השחייה תהיה מלוכלכת, פשוט לא תוכלו ליהנות ממנה. קיימים מספר אביזרים לבריכה שיסייעו לכם במשימה החשובה, לרבות אביזרים לניקיון, בקרים ומערכות בדיקה: משאבות חול, משאבות פילטר, כלונירטורים צפים, שואבים, מכשירי מלח, מטאטא לבריכה, מברשת לבריכה, מדי מלח, מדי חום, פילטרים, מטאטא יונק, רובוט לבריכה, כימיקלים לבריכה וכיוצא באלה. רצוי להתייעץ עם מומחים בכל הנוגע לחומרים הבאים במגע עם המים אליהם אתם נכנסים. תוכלו להיעזר לשם כך בצוות המקצועי המועסק בחנויות ייעודיות למוצרים לבריכות.

אביזרי נוי לבריכה

בריכת השחייה הביתית צריכה להיות לא רק נעימה ומזמינה אלא גם נקיה, מטופחת ויפה. לשם כך יש להקפיד על מה שבבריכה – וגם על כל מה שמסביב. הן את הבריכה והן את המתחם שסביבה ניתן לעטר בחפצי נוי, באביזרים עיצוביים ובכל מה שיוכל להוסיף אלגנטיות, שיק ואווירה. את הבריכה עצמה יוכלו גם לעטר מערכות תאורה, מפלים, מזרקות וכן הלאה.

ניתן לקשט את המים בנרות צפים ומאירים, בפנסי תאורה, בבובות צפות בצורות מגוונות, בפרחים ובצמחיה צפה ועוד, כיד הדמיון הטובה עליכם. בנוסף, כאמור, ישנם גם מזרקות ומפלים לבריכה – כאלה שמשרים אוירה טובה ומוסיפים לעיצוב ושאפשר להיעזר בהם לעיסוי, לפינוק ולמשחק. מזרקות ומפלים לבריכה מגיעים בכל מיני גדלים, סגנונות ועיצובים, החל ממיני מזרקות וכלה במפלים של ממש שקילוח המים היוצא מהם עוצמתי, וניתן למקמם בדפנות הבריכה או במרכזה.

כל האביזרים הללו ישדרגו את חווית השימוש שלכם בבריכה הביתית ויהפכו את הבילוי בה לחוויה אף יותר איכותית ומפנקת. החידושים בתחום מרעננים וכוללים לא רק את המזרנים, את כדורי הים ואת הכורסאות הצפות המוכרות אלא גם משחקים מגניבים ושלל פינוקים שיאפשרו לכם לרבוץ במים בכיף. אביזרים מפנקים לבריכה כוללים בר נייד מתנפח וצף בו ניתן לאחסן פחיות, כוסות ובקבוק שתיה, צידנית צפה, מגש פלסטיק המתחבר לדופן הבריכה עליו תוכלו להניח מזון ושתיה, מקפצות, מגלשות, מתקנים למשחק כדורסל, למשחק קט-רגל, למשחק כדור רשת או למשחק כדור עף, כורסאות זוגיות ופרטיות, אביזרים לציפה ולהצללה ועוד כל טוב על פי רצונכם.